.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За HP 425 4320t 625 620 ProBook 4326s 4420s 4421s 4425s 4520s 4525s 4320s 4321S 4325s HSTNN-CB1A HSTNN-UB1A

JIGU Лаптоп со Батерија За HP 425 4320t 625 620 ProBook 4326s 4420s 4421s 4425s 4520s 4525s 4320s 4321S 4325s HSTNN-CB1A HSTNN-UB1A

DEN 1092.00
DEN 1092.48
-0 %
Количина на стоки


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : RC06 XL лаптоп батерии може да го замени следните дел број : За HP 668811-541 HSTNN-W84 C 668811-851 HSTNN-YB3k 669831-001 RC06 H4 Q46 AA RC06 XL HSTNN-UB3 K RC09 RC06 XL лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : За За HP Pro Book 4340s Серија За Pro Book Серија 4341s

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
4326s 4420s 4421s 4425s 4520s 4525s 4320s 4321S 4325s HSTNN-CB1A
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ