.

.

2 Парче Топла Продаде Модерно Ѕидното Сликарство Црно и Бело Град Сценографијата Декоративна Уметност Слика Giclee Печати На Платно за оркестарот

2 Парче Топла Продаде Модерно Ѕидното Сликарство Црно и Бело Град Сценографијата Декоративна Уметност Слика Giclee Печати На

DEN 677.00
DEN 902.40
-25 %
Количина на стоки


Означена големина е големината на една слика, цената е цената на еден сет на
слики .
Голема Промоција :
Купи било 3 поставете ја печатите сликата ,се 1 сет за слободни .
Може да се избере еден ви се допаѓа или ќе одберете една по случаен избор .
Proudct Детали :
Големина : 12x18inchx2 16x24inchx2 прилагодена големина е исто така добредојдени.
Материјали : СЕДИШТЕТО Giclee Печати на памук платно или ployester платно .
Прилагодено : Сите слики се формулиран ,ако треба рамки,ве молиме контактирајте со нас.
Можете да одберете фотографија во нашата web,или испратете ни ја вашата омилена фотографија со вашите посебни барање.
Пакување : Формулиран слика ќе биде свиткан со тврд цевка и wraped со меур пластичен слој да се
чувајте го на безбедно за време на транспортот .
Прилагодено за цел :
Вие би можеле да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање . Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење).
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :
Пакување :
Испорака :
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail / e Packet, можете да ги пратите на пакетот информации за неколку дена после тоа се испратени. Ако на 2 изразат погоре не може да дојде на вашата држава / област,или пакет големина е преку граница, или ви треба побрзо превозот, можете да изберете некои други уредна достава начин како што курирската служба DHL, EMS. Било прашање само контактирајте со нас, ние ќе бидеме биде мило да ви помогне.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет предмети за секој клиент, вашето задоволство е многу важна за нас. Почитувани клиенти, ако сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ги вашите 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ние го цениме вашиот љубезно оставајќи 5 ѕвезди за 3 детални оценки ( Објект како што е опишано, на Комуникација, на Превозот Брзина ) на оваа трансакција.
Ако постои било каков проблем со вашата нарачка,ние сме толку жал ми е, но ве молиме бидете сигурни да не контактирате во прв пат, не се брза да се остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го решат секој спор и да се направи сте задоволни. Сакаат тоа да не биде само една трансакција, но, исто така, направи животот подобар.
Кориснички Цел : Вие не може да ни e-mail на вашиот сопствен омилена фотографија со посебно барање. Бидете сигурни дека вашите датотеки се доволно голема (150-300 dpi на димензии на печатење). Ако сакате да : цел на нашите сликарство во други големина/стил; конвертирај ја вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; репродуцира или изберете било слика; цел повеќе копии на нашите масла со прилагодена големина; треба истегнување или рамка услуги; други барања..
Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно ги прима вашата порака,(во рок од 24 часа). Ние ќе се создаде посебен куписега листата и да го потврди соодветна цена и испорака метод со вас.

Големина (Инчен):
12X18, 16X24
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
Бренд Име:
чиста уметност простор
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Предмети:
градот сценографијата
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ