.

.

Nesitu Црвено Црна, Кафена и Зелена Сина, Зелена Кафе канцелариска Работа A4 ОЛ Голема Сплит Кожа Жените Торба Чанти Totes #M8825

Nesitu Црвено Црна, Кафена и Зелена Сина, Зелена Кафе канцелариска Работа A4 ОЛ Голема Сплит Кожа Жените Торба Чанти Totes M8825

DEN 2304.00
DEN 4607.04
-50 %
Количина на стоки


Производ Карактеристики
.Материјал : одлично сплит кожа
.Големина приближно 38cm L x 13cm D x H 28cm
.црна/црвена/brown/зелена/блу/жолта кафена/кафе боја
УПОТРЕБА : торба , чанта,tote
Детали шоу
Превозот
1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 15-60 дена.
2.Ние исто така нудиме EMS/DHL и сл. експрес сервис на бродот на парцели, кој е побрзо (5-15 дена) , но, сепак,ќе треба да сносат дополнителен товар.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Враќање
Ако не ви се допаѓа нашиот производ,pls љубезно врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот,ние ќе рефундирање на сите ваши пари(со исклучок на товар).
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или се вклопуваат lssues
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето.
Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.И pls ве молиме имајте на ум,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различна за секоја серија,се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Бренд Име:
Nesitu
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
M8825
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Точка име :
жените торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ