.

.

Вратата шарки, од не ' рѓосувачки челик Шарки за Внатрешни работи Дрво врата,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик,никаква бучава,Бесплатен Превозот

Вратата шарки, од не ' рѓосувачки челик Шарки за Внатрешни работи Дрво врата,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик,никаква

DEN 2400.00
Количина на стоки


Ние Само Го Продаде Висок Квалитет на Вратата Хардвер За вашата Прекрасна Куќа !
Qucik Детали :
Бесплатен Превозот, Дрвена Врата шарки,
бранеа од нерѓосувачки челик Заврши Шарки за дрва врата / Метална Врата, од Нерѓосувачки Челик материјал, 4*3*3
нерѓосувачки челик Заврши Шарки за врати,Бесплатен Превозот 4 инчи вратата зглоб,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик, без бучава зглоб, внатрешни & брава за влезна врата шарки, вратата зглоб нерѓосувачки челик
Вратата шарки За Продажба, од не ' рѓосувачки челик Шарки за Внатрешни работи Дрво врата,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик,никаква бучава,Бесплатен Превозот
Карактеристики :
1. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Материјал Зглоб за врата
2. бранеа од нерѓосувачки челик Заврши
3. Погоден За : Сите Видови На Дрва Врата Влезна Врата , Внатрешни Работи, Вратата..
4. Гарантниот период : 1-2 Години
5. топката имајќи шарки, префрлување флексибилност, никаква бучава, долг живот
Demensions :
Производот Се Покаже :
Предлози :
Вратата Leaf Width Врата Висина Предложи Шарки Квалитет
≤ 940 ≤1524 ( 60") 2 КОМПЈУТЕРИ
≤ 940 1524-2286 3 ЕЕЗ
≤ 940 2286-3048 4 ПАРЧИЊА

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ЕЈ-54
Заврши:
бранеа од нерѓосувачки челик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Дебелина:
3мм
Големина:
4inch*3inch*3mm
Тип:
имајќи зглоб
Карактеристики:
топката лого, префрлување флексибилност, никаква бучава, долг живот
Применливоста:
Сите видови на Дрвени Врати, Внатрешни & брава за влезна врата зглоб
R

Тие исто така купуваат со овој производ