.

.

Фабриката за директна продажба 25W Единствена Боја Par 56 led базен светлина 351pcs led 12v лер подводни светилки бесплатен превозот

Фабриката за директна продажба 25W Единствена Боја Par 56 led базен светлина 351pcs led 12v лер подводни светилки бесплатен превозот

DEN 3998.00
DEN 4704.00
-15 %
Количина на стоки

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.00 /парче
Фабриката за директна продажба 35 W RGB вградени led базен светлина 35 W558pcs) подводни базен светлина Со далечински управувач US$ 150. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Прозрачна Флукс : 1700 LM
2. Димензија : 178x114mm
7 . Излезна Моќност : 25 W
3.
Испорака
1. Емитуваат Боја : Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
5 . ве молиме дозволете ни да познат која боја ви се допаѓа кога купувате , ви благодариме!
Спецификации :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.00 /парче
led светло за базен led piscine 12v лер подводни светилки контролер PC покритие и не ' рѓосувачки Содржи далечинскиот управувач US$ 135. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Враќање
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Влезен Напон : 12 V
4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Животниот век : 50000-60000 часа
6.И одговор на вашите повратни информации на.
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.00 /парче
Фабриката за директна продажба 18 W(18*1 W), предводена piscine Единствена Боја Par 56 rgb led базен подводни led базен светлина бесплатен превозот САД$ 83. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Секоја наплата или замена ќе биде направен по returnned објект пристигне нас. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Материјал : стакло
Превозот методи :
Ако сте од САД,ќе испрати ЕМС или DHL,само да потрае околу 10 работен ден,
Ако сте од друга земја,ние ќе ја испрати на пратката од страна на регистрирани Воздухопловната од страна на поштата,
Ќе биде потребно повеќе време,ви благодариме
Услуга :
Ставката што сте ја купиле има 7 дена пари назад, 14 дена размена и една година поправка на гаранција.00 /парче
Фабриката за директна продажба 18 W Единствена Боја Par 56 предводена подводни базен басен светла led базен светлина 252pcs led бесплатен превозот САД$ 68. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Гаранција
1.p
Answer : ___________________________ Note :
1,производ само може да се користи во подводниот ,кои не можат да се испитаат или да се користат до бидете сигурни дека за да се инсталира на водоотпорен светилки и фенери,инаку лесно да се предизвика штета на висока температура.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Карактеристики:
12v лер подводни светилки
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Примена:
Базен
сертификација:
ROHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
МК-led ip68
Led количина:
351Pcs
димензија:
178*114mm
Емитуваат Боја:
Топло Бела / Кул Бело / Жолта / Црвена / Зелена / Сина
Апликација на методи:
12v лер подводни светилки
Опсег на примена:
led базен светлина
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ