.

.

JJ Airsoft G36 Воздух Печат Млазницата, Метал

JJ Airsoft G36 Воздух Печат Млазницата, Метал

DEN 359.52
Количина на стоки

Опис на производот Точка Име : JJ Airsoft G36 Воздух Печат Млазницата, Метал Модел : JA-3705 Боја : Сребро Бренд Име : JJ Airsoft Материјал : 7075-T6 Алуминиум-легура Должина : 24.3 mm (±0.02 mm) Нето Тежина : 0.004 кг Бруто Тежина : 0.01 kg

Број На Модел На:
JA-3705
R

Тие исто така купуваат со овој производ