.

.

26pcs Грешка слободни за BMW серија 5 GT 5GT F07 528i 535i 550i LED Сијалица Внатрешни работи Купола мапата Светлина Комплет пакетот (2010+)

26pcs Грешка слободни за BMW серија 5 GT 5GT F07 528i 535i 550i LED Сијалица Внатрешни работи Купола мапата Светлина Комплет

DEN 1919.52
Количина на стоки

Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Овој комплет се вклопува : 5 серија GT F07 : 528i,535i,535i x Drive,550i,550i x Drive (2010+)
Компанијата вовед :
ZOOMSEEZ е бренд на zsled Optoelectronic ко. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Опис на производот :
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 3pc Задните Купола/Мапа Светла - 3pc Суета Огледало/Sun Стакло светла-4pc Багажникот lights-4pc Ракавица кутија светлина-1pc Врата/Puddle lights-4pc Footwell светлина-4pc Табличка светлина-2pc Екстра лесно-1pc
Ве молиме да се свесни : Оваа LED светло за полнење е само одговара за бензински мотор, а не и за Дизел мотори.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.25kg
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
5 серија F07
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
ZOOMSEEZ мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
F07 LED внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
R

Тие исто така купуваат со овој производ