.

.

Триаголник Кожна врвка за околу Рака Зафат Рака на Универзал За D5000 D700 D300 D800 D90 D80 350D 450D 650D 1000D камера

Триаголник Кожна врвка за околу Рака Зафат Рака на Универзал За D5000 D700 D300 D800 D90 D80 350D 450D 650D 1000D камера

DEN 288.00
Количина на стоки


Кожа триаголник Камера отвор за врвка за Рака зафат за Canon Nikon S&ny Pentax итн.
Вовед : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Идеален dslr фото камера додаток Една големина одговара на сите, прилагодлив рака Големи поместена камера зафат има не се лизга површина Безбедна монтажа дизајн цврсто месеци на вашиот камера база Одговара на околу вашата рака и стабилизира вашата камера / видео камера додека снимањето / снимање Рака зафат обезбедува дополнителна сигурност, удобност и подобро справување со Компатибилен со Канон Nikon, Sony Pentax Minolta Panasonic Олимп Кодак, итн.
conpetible со :
Сите Камери
Пакетот вклучува :
1x Камера врвка за околу рака

Бренд Име:
хари добро
R

Тие исто така купуваат со овој производ