.

.

КЛИПОТ КОМПЛЕТ 42MM ЗА СВЕТИ. ПИЛА 024 MS240 ЦИЛИНДАР ASEMBLY СИНЏИР ВИДОВ KOLBEN ПРСТЕН PIN КЛИПОВИ ASSY ДЕЛОВИ 1121 030 2005

КЛИПОТ КОМПЛЕТ 42MM ЗА СВЕТИ. ПИЛА 024 MS240 ЦИЛИНДАР ASEMBLY СИНЏИР ВИДОВ KOLBEN ПРСТЕН PIN КЛИПОВИ ASSY ДЕЛОВИ 1121 030 2005

DEN 540.00
DEN 568.80
-5 %
Количина на стоки


КЛИПОТ КОМПЛЕТ 42 MM ЗА ПИЛА 024 MS240 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ СИНЏИР ВИДОВ KOLBEN ASSY REPL УЛ. ДЕЛ # 1121 030 2005
СПЕЦИФИКАЦИИ :
ДИЈАМЕТАР : 42 MM
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА STIHL ПИЛИ МОДЕЛ(S) 024 MS240 И ПОВЕЌЕ.
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : 1121 030 2005
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X КЛИПОТ ( 42 mm )
1 X КЛИПОТ ПРСТЕН
1 X WIRST PIN
2 X КЛИПОВИ
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА ,ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
CARBURETOR се ВКЛОПУВА ПИЛИ 024 026 MS240 MS260 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВ СИНЏИР ВИДОВ ХИДРАТИ ЗАМЕНЕТЕ ОЕМ ДЕЛ# 1121 120 0611 US$ 35.86 /парче
2 X ВОЗДУХ ФИЛТЕР ЗА ПИЛА 024 026 MS240 MS260 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИНИ СИНЏИР ВИДОВ ВОЗДУШЕН ОЕМ ДЕЛ # 1121-120-1618,1121-120-1612 US$ 24.86 /парче
ОДВРАТНА СТАРТЕР СОБРАНИЕТО ЗА ПИЛА 024 026 MS240 MS260 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ НАЗАД СТАРТЕР го ЗАМЕНИ STIHL ДЕЛ# 1121 080 2101 US$ 39.77 /парче
ПРИГУШУВАЧ ОДГОВАРА НА УЛ. ПИЛА 024 026 MS240 MS260 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ MUFFER ЕВТИН БЕНЗИН СИНЏИР ВИДОВ ДЕЛ US$ 19.80 /парче
СПОЈКАТА СОБРАНИЕТО се ВКЛОПУВА 024 026 MS240 MS260 MS250 ПИЛИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ КАНЏИТЕ PREPLACE ДЕЛ 1121 160 2051 ЕВТИНИ ВИДОВ ДЕЛ US$ 17.86 /парче
СПОЈКАТА ТАПАН .325" X 7-Т се ВКЛОПУВА 024 026 MS240 MS260 MS270 MS 280 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВ СИНЏИР ЗАТЕГНУВАЧКИ ПОТТИКНЕ ЗАТЕГНУВАЧКИ ЗАМЕНА ДЕЛ US$ 17.86 /парче
МАСЛО ПУМПА ОДГОВАРА НА УЛ. ПИЛА 024 026 MS240 MS260 ПИЛИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ OILER ДОМУВАЊЕ ЗАМЕНИ ДЕЛ# 1121 640 3203 US$ 28.86 /парче
2 X СТАРТЕР МАКАРА ЗА ПИЛА 024 026 028 034 MS240 MS260 СЛОБОДНИ ПОШТЕНСКИ ЕВТИНИ СТАРТЕР РОЛНА ПРЕМОТУВАЊЕ назад на ДЕЛОВИ за ОЕМ ДЕЛ# 1125 195 0401 US$ 18.68 /многу
2 парчиња / многу

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
024 MS240 CHAIN SAW
Дијаметар:
42mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ