.

.

LEOCI Деца Висока Глуждот Фудбал Чизми Момчиња Девојчиња Трева Единствена Затворен Cleats Чевли Фудбал Cleats voetbalschoenen chaussure де нога

LEOCI Деца Висока Глуждот Фудбал Чизми Момчиња Девојчиња Трева Единствена Затворен Cleats Чевли Фудбал Cleats voetbalschoenen

DEN 1214.00
DEN 2207.52
-45 %
Количина на стоки


LEOCI Деца Висока Глуждот Фудбал Чизми Момчиња Девојчиња Трева Единствена Затворен Cleats Чевли Фудбал Cleats voetbalschoenen chaussure де нога
Пакетот вклучува : 1 Пар на Фудбалски Чевли;со цел да се повеќе побрзо надвор од царинското,Вашите чевли ќе биде преполна со Балон филм, кој е повеќе безбеден за заштита на вашите чевли !!! Не вклучувајќи shoebox! Внимание : 1.Овој објект е Евра големина, ве молиме да го изберат правото Евра големина во зависност од вашите нозе должина! 2.Како да ја добиете вашата нога во должина?Стојат директно на хартија,марк поени на најдолгата пред пети и пета; должината на две точки е на нога должина;ве молиме да се измери вашиот поголем нога!!! 3.Нога Должина не е Insole Должина; Нога Должина Подолу големина на табелата е погоден за должината на ногата, не insole должина на чевли. 4.Ако нозе е дебела и широк, можете да изберете една големина поголема; 5.Ако нозе е тесен и тенка,можете да изберете една големина помала; 6.Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис!!! eur31=нозе должина 19.5 cm eur32=нозе должина 20.0 cm eur33=нозе должина 20.5 cm us4=eur34=нозе должина 21.5 cm
us4.5=eur35=нозе должина 22cm
us5 =eur36=нозе должина 23 см
us5.5=eur37=нозе должина 23.5 cm
us6=eur38=нозе должина од 24 см
us6.5=eur39=нозе должина 24.5 cm
us7=eur40=нозе должина 25 см

Чевли Големина:
31, 32, 33, 35, 34, 36
Одделот За Името:
Деца
Горниот Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
LEOCI
Спортски Чевли Тип:
Фудбал Чевли
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ