.

.

2018 Стомак Танц Костим 2pics Полу Газа Џемпери Блуза Врвот&панталони 9 Бои

2018 Стомак Танц Костим 2pics Полу Газа Џемпери Блуза Врвот&панталони 9 Бои

DEN 1120.00
DEN 1191.36
-6 %
Количина на стоки


Нова Секси Стомак Танц Костим 2 Слики Градник&Појас 34 B/C 36 B/C 38 B/C 40 B/C 13 Бои US$ 45.09 /парче
Нова секси Стомак Танц Костим за Перформанси Фустан Долго Здолниште 8 бои US$ 51.29 /парче
Нови Стомак Танц Костим Племенски Облека 2 Слики Градник & Појас 32-34 B/C 2 бои US$ 46.09 /парче
Нови Стомак Танц Костим 2 Слики Градник&Појас 34 B/C 36 B/C 38 B/C без Здолниште 4 Бои US$ 52.09 /парче
Нова Секси Стомак Танц Костим 2 Слики Градник&Појас 34 B/C 36 B/C 38 B/C 10 Бои US$ 41.95 /парче
Професионални Стомак Танц Костим 2 Слики Градник Врвот&Здолниште 34 A/Б 36 A/Б 38 A/Б 12 Боја US$ 44.95 /парче
НОВИ Професионални Стомак Танц Костим Изида Крилја (без стап) 9 бои US$ 22.05 /парче
Нов Стил Професионални Стомак Танц проѕирна ткаенина изида крилја Златна боја US$ 22.05 /парче
Нови Стомак Танц Костим 2pics полу газа џемпери Блуза Врвот&Панталони 9 Бои Опис на Производот 9 Бои : Кралска сина,Светло Сина, Црвена, Темно Розова, Розова, Црна, Бела, Виолетова, Жолта. Имајте на ум : Тоа е само за Врвни и Панталони не со другите !! Ве молиме проверете ја големината многу внимателни пред да конкурираат! Топ : материјал : terylene 92% + уретан еластични влакна 8% Големина : една големина одговара на биста големина : 32 A-36 C Должина : 68cm Рамо : 34-40cm, Ракав Должина : 21cm, Ракав круг : 34cm, панталони : материјал : Кристал памук; Големина : Еластичен Корселе : 23-33.8 инчен(60-86cm), должина на : 37.4 инчен(96cm);

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
МИА GENOVIAG
Материјал:
Rayon
Број На Модел На:
Д-Р-DP50038
R

Тие исто така купуваат со овој производ