.

.

Сублимација мастило одговараат за Epson T1411 - T1414 ,одговараат за Epson мене 32/33/320/330/35/350/620F/960FWD/900WD ,4Litre/пакет ,DHL

Сублимација мастило одговараат за Epson T1411 - T1414 ,одговараат за Epson мене 32/33/320/330/35/350/620F/960FWD/900WD ,4Litre/пакет

DEN 4080.00
Количина на стоки


Itme вклучуваат :
Црна сублимација мастило (1 L) * 1
Синозелена сублимација мастило (1 L) * 1
Магента сублимација мастило (1 L) * 1
Жолта сублимација мастило (1 L) * 1
Модел
Сублимација мастило одговараат за epson T1411 - T1414 Тип полни со Мастило ,сублимација мастило, Мастило функција Сублимација мастило ,,Висок квалитет на мастило бои Б.К/C/M/Y/ пакување во шишиња Сертификација ISO9001 : ISO14000 SGS MSDS Одговараат кертриџ
T1411 Б.К.
T1412 C
T1413 M
T1414 Y Потекло Zhuhai ,Guangdong , Кина Волумен 1000 ML по боја , 4000 ML вкупно. (4 L) Забелешка Кога ќе додадете мастило кертриџ,оставете малку простор ,нема потреба да се направи тоа целосно ,Само 3/4 од вкупниот волумен, било какви прашања , ве молиме се сврте кон нас за помош Одговараат на машина
Epson МЕНЕ 32
Epson МЕНЕ 33
Epson МЕНЕ 320
Epson МЕНЕ 330
Epson МЕНЕ 35
Epson МЕНЕ 350
Epson МЕНЕ Канцеларија 620 F
Epson МЕНЕ Канцеларија 960 FWD
Epson МЕНЕ Канцеларија 900 WD
ОДИ Нормално категорија !
[ EMPTY] CISS одговараат за T1411 T1412 T1413 T1414 , континуирано мастило систем одговараат за Epson МЕНЕ 32,33,320,330,35,350 620 F US$ 24.00 /set
[Empty] Рефил кертриџ одговараат за me33,me330,me960, одговараат за epson кертриџ T1411,T1412,T1413, T1414, [4 бои] ЛАК чипови US$ 9.99 /многу
4 парчиња / многу
висок квалитет на универзално мастило рефил , одговараат за epson 4 бои касети , Б.К C M Y . за dyebased мастило касети US$ 17.60 /многу
4 парчиња / многу
За царинските Давачки и Декларација
Сите наши објектот на чување вклучува бесплатен превозот предмети и да ги изразат испорака tiems , на депозити (вкупен износ) не вклучува било обичај давачки , ако купувачот е локалниот обичај бара корисниците да плаќаат давачки , приматели задржуваме правата за плати и трансферот на стоки нагоре или не плаќаат и да се откаже , ако корисници да не плаќаат давачки и да се откаже ова ќе се смета како "пакет wating ги собереш , но неподигнати ", продавачот не презема никаква одговорност за ова прашање.
S eller може да помогне да се намали декларираната вредност на фактура, така што купувачот да плаќате помалку давачки на нивните сопствени , но продавачот не само кога купувачот барањето на продавачот да го направи тоа , без никаква дозвола , продавачот го прогласи вредност строго врз основа на цел детали . Epson® Уметничките 600/700/800/710/810

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
Сублимација-T1411-1L
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
мастило вид:
сублимација мастило
јачина:
1 Литар по боја , 4L вкупно
боја:
4 боја , Б.К C Y M
одговараат кертриџ број на модел на :
T1411 T1412 T1413 T1414
одговараат на машина :
одговараат за Epson Epson мене 32/33/320/330/35/350 /620F/960FWD/900WD
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ