.

.

100PCS=50BY+50MC за 940 глава за печатење компатибилен за HP940 8000 PRO8000 има око 8500 8500A печатач

100PCS=50BY+50MC за 940 глава за печатење компатибилен за HP940 8000 PRO8000 има око 8500 8500A печатач

DEN 43200.00
Количина на стоки


Глава за печатење 940
компатибилен за HP Officejet Pro 8000/8500w freeshipping+
HP940 глава за печатење /940 глава за печатење
БОЈА : СТРАНА; MC
ЗА OEM : C4900 A/C4901 A
Се КОРИСТИ ЗА : HP Officejet Pro 8000/8500w
100 PCS=50 BY+50 MC
ПАКУВАЊЕ : стандардно пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : CPAP : Кина Пост Воздух Парцела; HKPAP : Хонгконг Пост Воздух Парцели
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца, можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци), ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.


Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
LeadKsam
Број На Модел На:
940
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
квалитет:
Одлични
боја:
B/Y; M/C
ЗА ОЕМ:
C4900A/C4901A
MOQ:
100PCS=50BY+50MC
Име на производ:
940 глава за печатење
компатибилен за:
pro8000 има око 8500 8500A
R

Тие исто така купуваат со овој производ