.

.

HAILEA Воздушниот Компресор ACO300A 0.04 Mpa,250L/Мин 300W 220v/50HZ 60HZ

HAILEA Воздушниот Компресор ACO300A 0.04 Mpa,250L/Мин 300W 220v/50HZ 60HZ

DEN 3745.00
DEN 3984.00
-6 %
Количина на стоки


1.ZL102 алуминиумска шасија изработена од високо квалитетни материјали, со насочат дизајн, ладење ефект побрзо.
2.користење на електромагнетни мотор, клипот reciprocating движење на протокот на воздух, структурата е повеќе разумни.
3.цилиндри, пистонс користење SF3 нов тип погоден за носене материјал, користење на ниска потрошувачка на енергија, голема зафатнина, притисок повисоки.
4.Не-масло за подмачкување на дизајн, на компримиран воздух е почист.
Моќност : 300 W
Зафатнина : 250 L/мин
Бучава :
Притисок : > 0.04 Mpa
Димензии : 307 × 156 × 189mm
Тежина : 6.2 КГ

Бренд Име:
wavetopsign
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Тип:
Други
Број На Модел На:
ACO300A
кодот:
HL1506203
R

Тие исто така купуваат со овој производ