.

.

Виски Заклучување Брз Splice 18-14 AWG Wire Конектор 50pcs/многу

Виски Заклучување Брз Splice 18-14 AWG Wire Конектор 50pcs/многу

DEN 120.00
Количина на стоки


Виски Заклучување Брз Splice 18-14 AWG Wire Конектор
Опис На Производот
ОБЈЕКТОТ.НЕМА. ДИМЕНЗИЈА A. W. Гмм 2 БОЈА W(mm) L(mm) KW-3 20.0 27.0 22-18 А. В. Г 0.5-1.0 mm 2 Црвени KW-4 20.0 27.0 18-14 А. В. Г 1.0-2,5 mm 2 Сина KW-5 20.5 34.5 12-10 A. W. G 4-6mm 2 Жолто - -
Безбедност изолатор допрете Лесно crimping со нормален алатка за Брзи инсталација без разголување жица работа
Меѓународни Купувачи Забелешка :
Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Контактирајте со НАС
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.
2. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме.
3. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!

Број На Модел На:
KW3,KW4,KW5 ,KW6
Материјал:
Бакар
Тип:
TNC
боја:
Црвена
А. В. Г:
18-14
Точка Бр.:
KW4
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ