.

.

M150 vhf 144mhz автомобил антена, автомобил радио антена,возило пролет антена за автомобил двонасочна радио

M150 vhf 144mhz автомобил антена, автомобил радио антена,возило пролет антена за автомобил двонасочна радио

DEN 720.00
Количина на стоки


ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Фреквентен Опсег
144 MHz (VHF136-174 MHz) Добивка
3d Bi
V. S. W. Р
Текст Отпорност
50Ω Зрачење
Omni
Максимална Моќност-watts
50 W
Поларизација
Вертикална
Осветлување Заштита
Директни Земјата
МЕХАНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
Конектор Тип
М-тип(PL259 UHF)
Radome Материјал
Нерѓосувачки челик
Нето Тежина
0.1 кг
Должина
55cm
Дијаметар на Шасија
Ø22±0.2 мм
1. ПАКЕТ
Речиси на нашите производи се користат природен пакет.
2. LEADTIME
3 дена по уплатата примени.
3. ПРЕВОЗОТ МЕТОД
Побрз економски КИНА пост прво за бесплатен превозот.
Комерцијални изразат како што курирската служба DHL, EMS, Fed Ex, итн. како ваш избор.
4.ПЛАЌАЊЕ
Прифаќаме само Зачувам на Aliexpress.
Нашите цени НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Ве молиме да бидат одговорни за сопствени данок, ако вашиот локален обичај наплаќаат некои сопствени данок.
5. Се ВРАТИ и ГАРАНЦИЈА
100% КК проверка пред пратката.
Прифати размена во рок од 7 работни дена откако сте ја добиле.
Антени и други додатоци 6 месеци гаранција, рипитерите 1 година.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. нашата услуга representitive ќе ви помогне.
Купувачи се одговорни за враќање такси превозот на гаранција предмети и да се врати ставки со соодветен пакет.

Воки Токи Тип:
Автомобил
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
144MHz
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Димензии:
55cm
Складирање Канал:
1
Разговор Опсег:
NO
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LINATCHO
Is_Display:
No
Број На Модел На:
m150
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ