.

.

Дома Декор USB LED Luminarias 3D Dragon Ball Табела Светилка Атмосфера Ноќ Светлина Аниме Цртан филм Визуелна Кревет на Спиење Светлина Тела

Дома Декор USB LED Luminarias 3D Dragon Ball Табела Светилка Атмосфера Ноќ Светлина Аниме Цртан филм Визуелна Кревет на Спиење

DEN 666.00
DEN 1110.72
-40 %
Количина на стоки


3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет за Спиење Nightligh Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи. Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас. Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот. 100% Реална Слика. Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена. 4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Емитуваат Боја:
Допрете прекинувач, Далечински и допир
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
PDYGYT
Е Батерии Се Потребни:
No
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Енергија:
Допир
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
3d led
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Енергија:
DC
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
Цртан филм
Тип На Батерија:
Никој
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
Извор На Светлина:
Инсекти Животинско Cicada
Ноќ Светлина Конектор:
USB кабел
светилка контрола:
Со Допирање на Моќта на копчето
бебе светилка:
ноќ светлина
Пакет:
картонска кутија
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Plate 1USB 1Manual
ние сме фабрика:
трговија на големо цена
3d светилка:
Божиќ Подарок
Напон:
USB 5V
Енергија:
Префрлете
R

Тие исто така купуваат со овој производ