.

.

21 Бои се Зголеми кралска сина коса fascinator дерби sinamay свадба капи фенси пердув домот, жените коса додатоци за коса чешел FS90

21 Бои се Зголеми кралска сина коса fascinator дерби sinamay свадба капи фенси пердув домот, жените коса додатоци за коса чешел

DEN 359.52
Количина на стоки


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Опис
1) Детал на Овој објект е направен од висок квалитет на sinamay со ној пердуви декорација,со убаво birdcage превези, fascinator цвет за коса, чешли
2 Useage Убаво fascintors за свадба капи,булчински коса додатоци,коктел капи,Партија капи,совршен подарок.
3) Avaliable боја Бела,Црна,Црвена,Виолетова,Топла розова,Портокалова,Сина,Зелена,морнарица,браун
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение
Подолу боја сите се avalaibe,кафеава боја исто така avaliable

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
FS90
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
avaliable боја:
21 боја
Големина:
18cm/7
Употреба:
партија,свадба,повод,црква,саем,коктел, ноќта на вештерките,појави,настани,лента
Тип На Објект:
Headbands
Тип:
Косата Чешли
R

Тие исто така купуваат со овој производ