.

.

14*20cm,100pcs vaccum кеси топлина запечатува, чување Храна пошта вакуум печат организатор, lucency пластични торбичка пакет кафе

14*20cm,100pcs vaccum кеси топлина запечатува, чување Храна пошта вакуум печат организатор, lucency пластични торбичка пакет

DEN 208.80
Количина на стоки


Сите јасно Вакуум Торба
Спецификација : Да вакуум,Топлина печат, Солза рецка за Лесно да ја раскинам
Дебелина : 0.08 mm еден, двострано 0.16 mm
Материјал : ПЕТ соединение
Боја : Транспарентна
Стил : Три работ запечатување (1 CM), Врвот се Отвори
Број : 100 / многу (Не посебно )
Големина : 14x20cm(ширина x должина)
Карактеристики : Добро варењето, Храната одделение материјали.
Превозот :
1. Царинската Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 15-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express. S hipping време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , угодно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите и да се справи.
Политика На Враќање :
Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по ставка примени.
Ако проблемот навистина постои, размена или враќање на средствата е достапен откако ќе добиете предмети во добра состојба!
Купувачот треба да ја плати испрати назад товар на трошоците.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни со стока кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Повратни информации :
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Ви благодариме!
Ви благодариме за вашето време! Добредојде !

Материјал:
домашно милениче
Бренд Име:
NISONAL
Број На Модел На:
14' Vaccum спаси
Големина:
14cm(width)*20cm(length)
Дебелина:
0.08 mm(секоја страна)
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ композитни материјали
Карактеристики:
Вода/мирис доказ, свежа Храна одржување
боја:
Транспарентна
Бизнис употреба:
Готвена храна,чај,прав,ореви,beaf,ужинка,леб,колачи,месо итн. пакет
торба стил:
Топ отвори рамен пошта vaccum топлина запечатување
Име:
Сите јасно вакуум складирање пакување кеси/џебови
Понудата:
Во акции, продажба или трговија на големо
Спецификација:
14x20cm(5.51x7.87)
R

Тие исто така купуваат со овој производ