.

.

Свила Долг Фустан/ Природна Свила Сатен Жените Фустани 2015 Година Нови Лето Стил Desigual Плус Големина Жените Класично Елегантна Облека

Свила Долг Фустан/ Природна Свила Сатен Жените Фустани 2015 Година Нови Лето Стил Desigual Плус Големина Жените Класично

DEN 3456.00
DEN 3839.52
-10 %
Количина на стоки

Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако сакате да го одржи најголемиот дел цел.,LTD е професионална производител на свила за повеќе од 20 години. Укината складирање наместо да виси.
3) имаме дизајнери од велика БРИТАНИЈА,Франција,Германија да нудиме ексклузивен дизајн,и да се направат различните решенија да ги задоволат клиентите стратегија.Врз основа на висок квалитет и висока репутација на оваа област,ние се изгради долго време и пријатно coopeation со клиенти од целиот свет.
5) Ние имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди добар квалитет свила производи за клиенти.
4) Ние не мало / трговија на Големо / OEM бизнис,за акции објект со MOQ 1,па дури и за ОЕМ објект,ќе бидат со низок MOQ како што може да.
- Во текот на летото,светлината свила е толку дише да го задржи телото надвор од топлина мозочен удар,ќе ви се љубовта нема втората може да го замени.
- Користење на неутрален детергент наместо обичен сапун,подобро шампон како свила е сличен како косата, не енергично, бришење или користете четка косата,исплакнете ги чисти за да се избегне точки или лузни.
Име на производ : Свила Фустан Предиво Грофот : 22 D/22 Материјал : 100% Свила Charmeuse 16momme Густина : 220 Надеж : Нето Тежина : Ширина : Намалување на Стапката : Боја Бр.
- Избегнувајте контакт со груба површина.
2) Ние сме професионален тим за продажба да понуди најдобар квалитет на услуга 24hrs онлајн.06" -
80 см -150 cm / 31.
- Избегнувајте да спреј парфем директно да свила ткаенини 1-Mulberry Садење 2-Silkworms Хранење 3-Silkworms Врти 4-Свила Пашкули 5 Кора Исклучување Пашкули 6-Свила Врти 7-Ткаење Свила 8-Свила Ткаенини Создаден
- Чиста mulberry свила е направен од 100% протеини како човечка коса,која е многу добро за здравјето и најдобар избор за чувствителна кожа .
- Свила е ultrasoft,удобно,како втора кожа ,многу нежна, за нашата кожа. Колку повеќе наредбата, толку поголем попуст ќе добиете.
Она што е нашата предност?
1) да Биде фабриката за директна продажба,имаме големи залихи availabe да се обезбеди испорака во 24hrs по ред поставени.
Како да го препознаеме вистинскиот свила и лажни?
Земете мало парче од ткаенина(или конец),изгори,вистински свила ќе мирисаат на косата,и nip тоа,свила веднаш ќе одат во прав;Додека лажни ќе мириса како пластика,и се формира тешко грутка. : Пакување : Секој во една polybag Шема : Печатење Снабдување Тип : Во парк Вовед :
Јака Ширина
(cm/инчи)
Бистата Линија
(cm/инчи)
Должина На Ракав
(cm/инчи)
Половината Линија
(cm/инчи)
Должина
(cm/inch) Една Големина 26 cm / 10.24"
80 см - 150 cm / 31.
2/ трговија на Големо : сите Ние имаме прикажани свила ткаенини на залиха,испорака во 24hrs.Ние се истрае во производство на 100% висок квалитет на свила,како свила е скапоцен подарок од природата,кои е добро да се хит,удобно,дише,ултра-меки како втора кожа,посебно во лето кул и топло во зима.
HANGZHOU SISULI МОДА CO.
3/ Капка превозот : Ние поддршка пад на превозот,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Имаме повеќе потенцијал од што се очекуваше,па имаме comfidence да се создаде светла иднина со нашите win-win соработка!!!
.40"
Рака мерења на локации,може да постојат 1-3 толеранција,надеж за разбирање!
Вистински фото преземени од страна на самите себе,може да постои мало боја разлика,се надеваме на разбирање! [ НЕ 01 ] [ НЕМА 12 ] [ NO 22 ] [ БРОЈ 23 ] [ БЕЗ 24 ] [ НЕМА 25 ] [ НЕМА 26 ] [ NO 27 ] [ NO 28 ] [ БЕЗ 29 ] [ НЕМА 30 ] [ НЕМА 31 ] [ БЕЗ 32 ] [ НЕМА 33 ] [ НЕ 35 ] [ НЕМА 36 ]
- Рака мие ,температура на водата под 30 степен .

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
ORDR152305
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Силуета:
Пупка
Материјал:
Свила
Шаблон Тип:
Карактер
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Новина
R

Тие исто така купуваат со овој производ