.

.

Двојна глава T8 светилка носителот T8 флуоресцентна светилка штекер 500v/2a за 15-80w анти пламен

Двојна глава T8 светилка носителот T8 флуоресцентна светилка штекер 500v/2a за 15-80w анти пламен

DEN 1152.00
DEN 1439.52
-20 %
Количина на стоки


Двојна глава T8 светилка носителот T8 флуоресцентна светилка штекер 500v/2a за 15-80w

боја:
Бела
База Тип:
G13
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,VDE,CCC,RoHS
Бренд Име:
човековите осветлување
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
CC258
Карактеристики:
двојна глава
База Материјал:
ABS
боја:
Бела
светилка носителот:
t8 светилка носителот
Модел:
двојна глава
R

Тие исто така купуваат со овој производ