.

.

1pc Висок Квалитет Бренд-Нови Гориво Пумпа Assy Пумпа Модули За Mazda 3

1pc Висок Квалитет Бренд-Нови Гориво Пумпа Assy Пумпа Модули За Mazda 3

DEN 5599.00
DEN 6745.44
-17 %
Количина на стоки


Опис :
Име на производ : Гориво пумпа за собранието Собранието го користите за Mazda 3 Ставка нето тежина : 0.89 килограми Пакет метод : неутрален кутија Место на потекло : Кина Откако ќе поставите цел, pls да ми кажете што треба една цевка тип или двојно цевка тип,можете да видите од нашите слики,тоа е двоен цевка тип.

Mazda Модел:
3
Објектот Тежина:
0.89kgs
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Производителот Дел Број:
0000
Поставување на Возило:
Гориво Снабдување Систем
Осветленост Дел Број:
0000
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
гориво пумпа собрание
Бренд Име:
Metung
Газ за :
mazda 3
Место на Потекло:
Кина
Ставка нето тежина:
0.89 килограми
R

Тие исто така купуваат со овој производ