.

.

Нова За Намигнување Поврзете 3G 7 инчен Таблет на допир екран на Допир панел Digitizer Таблета Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За Намигнување Поврзете 3G 7 инчен Таблет на допир екран на Допир панел Digitizer Таблета Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 308.00
DEN 324.00
-5 %
Количина на стоки


Оригинални Нови Намигнување Поврзете 3 G 7" инчен екран на допир екран на Допир панел Digitizer Таблета Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да бидат различни како оригиналниот,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.
Ние сме професионални за да се спакуваат овој вид на објект од повеќе од 5 години.
Ние ги преземе сите ризик за да испратите нова парцела или целосна наплата ако на екранот е оштетена за време на превозот.

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Намигнување Поврзете 3G
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
Намигнување Поврзете 3G 7 инчен екран на допир
R

Тие исто така купуваат со овој производ