.

.

Нови оригинални 100PCS 8MHZ Осцилатор HC49S 8M Кристал HC49

Нови оригинални 100PCS 8MHZ Осцилатор HC49S 8M Кристал HC49

DEN 186.00
DEN 206.40
-10 %
Количина на стоки

Бесплатен Превозот 100 PCS 8 MHZ Осцилатор HC49 S 8 M Кристал HC49
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас : 1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена. 2. Имаме многу различни видови на стока (сите во една продавница) И повеќе е важно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity. Превозот И Плаќање 1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму. 1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail . 2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard ) или други Политика на Враќање на Нашите Ви Гарантира Задоволство е нашите #1 Целта! 100% гаранција за квалитет! Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите

Тип:
метал филм отпорник
Технологија:
Cermet
Пакет Тип:
Throught Дупка
Температурата На Работа:
Стандард
Номинална моќност:
Стандард
Бренд Име:
YANXINLIANG
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ