.

.

25мм Бутик круна ангел копчиња мода грб копчиња облека и bowknot додатоци за декорација трговија на големо

25мм Бутик круна ангел копчиња мода грб копчиња облека и bowknot додатоци за декорација трговија на големо

DEN 1406.00
DEN 1562.40
-10 %
Количина на стоки


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Име на производ : 25мм Бутик круна ангел копчиња мода грб копчиња облека и bowknot додатоци за декорација на големо Материјал : Смола + полиестер епоксидна Боја : Како на сликата Количина : 144pcs/многу Околу Големина : 25мм Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр. : P0301-017 Употреба : Смола копчето,што се користи за човек / жена грб, накит,headdress, decrative додатоци или други занаетчиски DIY. Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Mesh
Функција:
Хемиско Чистење,Перат
Пластични Тип:
Смола
Бренд Име:
Niucky
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Број На Модел На:
P0301-017
is_customized:
Yes
Големина:
25mm
боја:
како Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ