.

.

500pcs 125Khz RFID Запишување картичка со EM4305 чип Rewritable Близина контрола на Пристап на лична Карта За RFID Копир

500pcs 125Khz RFID Запишување картичка со EM4305 чип Rewritable Близина контрола на Пристап на лична Карта За RFID Копир

DEN 7200.00
Количина на стоки


500pcs 125 Khz RFID Запишување картичка со EM4305 чип Rewritable Близина контрола на Пристап на лична Карта За RFID Копир
Спецификација :
Чип Тип : EM4305
Фреквенција : 125 KHz
Меморија : 512bit 32bit UID
Материјал : Високо квалитетни ПВЦ
Големина на : 86*54*0.8 мм
Дебелина : 0.8 mm
Боја : Бела
Тежина : 0.007 kg/еез
Читање Растојание : 3-10cm depanding на читателот моќ антена дизајн, и RFID техника
Домување ПВЦ ламиниране
Оперативен Температура : -25 целзиусови степени до + 60 целзиусови степени
Температура на чување : -45 целзиусови степени to + 85 целзиусови степени
Апликации : контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање,идентификација и системи за безбедност,паркинг.итн.
Слика
Превозот
- Ние обезбедуваме или Морето превоз или Воздух превозот, како на клиент на потребите на
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
- Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира
пристигнување време. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.
Плаќање
- Ние прифаќа Paypal,T/T,Western Union и L/C начин на плаќање.
- Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса
- Ве молиме да се направи исплата во 7 дена откако ќе го поставите цел или ние ќе ја откаже договорот
Враќање & гаранција
- Ние бидете сигурни дека сите предмети се 100% во добра состојба пред пратката
- Кога ја добив вашата предмети во рок од 3 дена, ако незадоволство, ве молиме ни e-mail пријателски да се реши
тоа, по двете договор, вие само mail објектот врати во првобитната состојба, по што
доби објект се врати, ќе добиете вашите пари назад.
- Превозот и Ракувањето со такси и да се врати превозот обвиненија се неповратни
Повратни информации
- Вашите повратни информации е многу важно за нас, па се надеваме дека можете да контактирате со нас на прво ако имате било какви
прашања. Ние ќе се залагам да го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Се направи сте задоволни
со нашето решение.
За нас
Воспоставени во 2009 година, Гуангжу Fengrong Интелектуална technology CO.,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Нашата главна
производи ги покрие RFID Wristband,СМАРТ картичка, RFID читач, UHF ознаки, UHF читателот/пишување и други RFID производи.
Нашите aliexpress онлајн продавница, како мало прозорецот на нашата компанија, да се соочува целата клиенти и желби
сите од вас може споделување на лесен и среќен живот кој RFID носи.

Големина:
85.5*54mm
Број На Модел На:
FR-em4305
Фреквенција:
125KHz
Контури:
ISO Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
0-10cm
Бренд Име:
GZFRZN
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Капацитет:
512 малку EEPROM
чип:
EM4305
боја:
Бела
Материјал:
ПВЦ
Фреквенција:
100-150KHZ
UID:
32bit UID
Тип:
lf смарт картичка
Апликации:
контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап
R

Тие исто така купуваат со овој производ