.

.

JIGU Лаптоп со Батерија За Dell Inspiron 13R 14R 15R 17R N3010 N4010 N4110 N5110 N5010 N7010 N7110 M4040 M411R M5010

JIGU Лаптоп со Батерија За Dell Inspiron 13R 14R 15R 17R N3010 N4010 N4110 N5110 N5010 N7010 N7110 M4040 M411R M5010

DEN 1092.00
DEN 1092.48
-0 %
Количина на стоки


Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред,
Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За Dell
04 YRJH 07 XFJJ 312-0233 383 CW 451-11510 J1 KND
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За Dell
За Inspiron 13 R За Inspiron 13 R (3010-D330) За Inspiron 13 R (3010-D370 HK) За Inspiron 13 R (3010-D370 TW) За Inspiron 13 R (3010-D381) За Inspiron 13 R (3010-D430) За Inspiron 13 R (3010-D460 HK) За Inspiron 13 R (3010-D460 TW) За Inspiron 13 R (3010-D480) За Inspiron 13 R (3010-D520) За Inspiron 13 R (3010-D621) За Inspiron 13 R (Ins13 RD-348) За Inspiron 13 R (Ins13 RD-448) За Inspiron 13 R (Ins13 RD-448 LR) За Inspiron 13 R (N3010) За Inspiron 13 R (N3010 D-148) За Inspiron 13 R (N3010 D-168) За Inspiron 13 R (N3010 D-178) За Inspiron 13 R (N3010 D-248) За Inspiron 13 R (N3010 D-268) За Inspiron 13 R (T510431 TW) За Inspiron 13 R (T510432 TW) За Inspiron 14 R За Inspiron 14 R (4010-D330) За Inspiron 14 R (4010-D370 HK) За Inspiron 14 R (4010-D370 TW) За Inspiron 14 R (4010-D381) За Inspiron 14 R (4010-D382) За Inspiron 14 R (4010-D430) За Inspiron 14 R (4010-D460 HK) За Inspiron 14 R (4010-D460 TW) За Inspiron 14 R (4010-D480) За Inspiron 14 R (4010-D520) За Inspiron 14 R (Ins14 RD-438) За Inspiron 14 R (Ins14 RD-448 B) За Inspiron 14 R (Ins14 RD-458) За Inspiron 14 R (N4010) За Inspiron 14 R (N4010 D-248) За Inspiron 14 R (N4010 D-258) За Inspiron 14 R (T510401 TW) За Inspiron 14 R (T510402 TW) За Inspiron 14 R (T510403 TW) За Inspiron 15 R За Inspiron 15 R (5010-D330) За Inspiron 15 R (5010-D370 HK) За Inspiron 15 R (5010-D382) За Inspiron 15 R (5010-D430) За Inspiron 15 R (5010-D460 HK) За Inspiron 15 R (5010-D480) За Inspiron 15 R (5010-D481) За Inspiron 15 R (5010-D520) За Inspiron 15 R (Ins15 RD-458 B) За Inspiron 15 R (Ins15 RD-488) За Inspiron 15 R (N5010) За Inspiron 15 R (N5010 D-258) За Inspiron 15 R (N5010 D-278) За Inspiron 17 R За Inspiron 17 R (N7010) За Inspiron M501 За Inspiron M501 R За Inspiron N3010 За Inspiron N4010 За Inspiron N4010-148 За Inspiron N4010 D-158 За Inspiron N5010 За Inspiron N5010 D-148 За Inspiron N5010 D-168 За Inspiron N7010 За Inspiron13 R (Ins13 RD-438)

Капацитетот На Батеријата:
5200MAH
Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
10.8 V
Број На Модел На:
N3010 N4010 N4110 N5110 N5010 N7010 N7110 M4040 M411R M5010
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Батеријата клетки:
6cells
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ