.

.

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 9 Клетки Лаптоп со Батерија ЗА ASUS 70-NX01B1000Z 70-NXH1B1000Z 70-NZY1B1000Z 70-NZYB1000Z

JIGU Топла Замена на Висок Капацитет Црна 9 Клетки Лаптоп со Батерија ЗА ASUS 70-NX01B1000Z 70-NXH1B1000Z 70-NZY1B1000Z 70-NZYB1000Z

DEN 1085.76
Количина на стоки


Опис На Производот
Батерија Тип : Li-ion
Батеријата Напон : 11.1 V
Капацитетот на батеријата : 6600m Ah/73 WH
Тип на производ : Замена Li-ion Батерија
Состојба : 100% Сосема Нов! 12 месеци гаранција!
Сертифицирани од страна CE & Rohs!
Производот Се Покаже
Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и дел број на вашиот уред, Овој Лаптоп Батеријата може да го замени следните дел броеви : За ASUS 70-NX01 B1000 Z 70-NXH1 B1000 Z 70-NZY1 B1000 Z 70-NZYB1000 Z A32-K72
Овој Лаптоп Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : За ASUS A72 Серија A72 D Серија A72 DR Серија A72 F Серија A72 J Серија A72 JK Серија A72 JR Серија K72 Серија K72 D Серија K72 DR Серија K72 DY Серија K72 F Серија K72 J Серија K72 JA Серија K72 JB Серија K72 JC Серија K72 JE Серија K72 JF Серија K72 JH Серија K72 JK Серија K72 JL Серија K72 JM Серија K72 JO Серија K72 JQ Серија K72 JR Серија K72 JT Серија K72 JU Серија K72 JV Серија K72 JW Серија K72 K Серија K72 L Серија K72 N Серија K72 P Серија K72 Q Серија K72 R Серија K72 S Серија K72 Y Серија K73 Серија K73 E Серија K73 J Серија K73 JK Серија K73 S Серија K73 SV Серија N71 Серија N71 J Серија N71 JA Серија N71 JQ Серија N71 JV Серија N71 V Серија N71 VG Серија N71 VN Серија N71 YI N73 Серија N73 F Серија N73 G Серија N73 J Серија N73 JF Серија N73 JG Серија N73 JN Серија N73 JQ Серија N73 Q Серија N73 S Серија N73 SD Серија N73 SL Серија N73 SN Серија N73 SQ Серија N73 SV Серија N73 SW Серија N73 V Серија X77 Серија X77 J Серија X77 JA Серија X77 JG Серија X77 JO Серија X77 JQ Серија X77 JV Серија X77 V Серија X77 VG Серија X77 VN Серија
Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, ДОКУ, Mercado Pago, TEF, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот По уплата е потврдена како валидни, објектите ќе бидат испратени во рок од 1-3 работни дена. Забелешка : Цените се прикажани вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Услуга за Сите пораки ќе бидат одговорени во 24hours. Ве молиме контактирајте со пораки или трговец менаџер. Ние прифаќаме се вратат и да се вратат ако предмети имаат било кој квалитет на проблемот. Повратни информации Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако ние правиме грешки,Ние ќе ги responsibilty да ја препратите или наплата за било каков проблем.

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
ASUS
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
A32-K72 70-NX01B1000Z 70-NXH1B1000Z
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
9 клетки
Гаранција:
1 година
Батеријата Боја:
Црна
Батеријата клетки:
9 клетки Гранд Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво:
Одделение Мобилен
Уверение:
CE,FCC, RHOS
Состојба:
Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ