.

.

MZC Мода Накит Кристал Кристал Брошеви Pin Легура Паун Brooch венчаница Broach Жените Broches Mujer Метал X1231

MZC Мода Накит Кристал Кристал Брошеви Pin Легура Паун Brooch венчаница Broach Жените Broches Mujer Метал X1231

DEN 134.00
DEN 168.00
-20 %
Количина на стоки


MZC Мода Накит Кристал Кристал Брошеви Pin Легура Паун Brooch венчаница Broach Жените Broches Mujer Метал X1231
Топла~Топла~Hot Sale~
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
X1231
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Модел Тип:
Broches
Метал:
Легура
КАМЕН MATETIAL:
CYRSTAL
Пол:
Женски
Шема:
Паун
боја:
GERRN
Примена:
За партијата
Тежина:
15g
Големина:
4*5.3
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ