.

.

GT28 T25T28 турбо турбополнач за Nissan S13/14/15 T25 T28 T25 страната A/R 60 A/R 64 Вода за Ладење турбо турбополнач

GT28 T25T28 турбо турбополнач за Nissan S13/14/15 T25 T28 T25 страната A/R 60 A/R 64 Вода за Ладење турбо турбополнач

DEN 9562.00
DEN 11952.00
-20 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT28 T25T28
Објектот Тежина:
8kg
Материјал Тип:
како фотографии
Специјални Функции:
турбо делови
Автомобил Производител:
Заменлив
R

Тие исто така купуваат со овој производ