.

.

HIWIN MGNR 3500mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 3500mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 11640.00
Количина на стоки

како aliexpress платформа е автоматско поставување на превозот,дел од е во ред.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.Skype : cathymengjie
Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние се осигура на сите ваши прашања ќе го добијат нашето внимание одговор.Јас ќе го следат него и известување ) на нашата контакт : 1.
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Како имаме долгорочна соработка на логистика .(разни превозот имаат различно време.ние можеме како што rquest.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.
- Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена.и потврди се што ви треба производи цена од нашата продавница,но превозот(на курирската служба DHL.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите достапни големини. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. 100% Попуст по наредби.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ