.

.

110X300mm IP65 отворено led осветлување,предводена надворешен ѕид светлина, горе долу led Ѕид Светилка 2 парчиња E27 2 x 5W LWL-A-502

110X300mm IP65 отворено led осветлување,предводена надворешен ѕид светлина, горе долу led Ѕид Светилка 2 парчиња E27 2 x 5W LWL-A-502

DEN 2419.00
DEN 2688.00
-10 %
Количина на стоки

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Предмети се испраќаат од Кина Aimail,постигнување најмногу од counries во рок од 10 до 20 работни дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Земјите како што се следниве : сад,Велика Британија;Австралија; Brazil;Canada;Italy;Turkey;Spain;Malaysia;France;Russia;Sweden;New Zealand;Norway;Switzerland;Japan;Thailand;Ireland;Israel;Belgium;Poland;Јужна Кореја;Австрија;Германија;Данска;Сингапур.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е големопродажните цени ?
A : ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобри цени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Гаранција & Гаранција
12 месеци Гаранција .Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот. Имаш 5 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Отворено LED НАГОРЕ и Надолу Ѕид Светлина со 2pcs E26 или 2 парчиња E27 LED светлото на рефлекторите, секоја предводена место светло може да биде 3 W, 5 W,7 W
Ова е LWL-A-502 параметар Продажба Страница
LED извор на Светлина е 2 x 5 W LED
Други отворено водоотпорен IP65 НАГОРЕ и Надолу светлина ѕид led светилка detailes подолу.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување цел ?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка,Aliexpress, Зачувам,Pay Pal,Western Union,Т/Т. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ви благодариме. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
П : дали постои следење на број на мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Други Земји и пакет над 2kg,купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.
Ако предмети е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите неисправни предмети. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Враќање & Наплата
1. Димензија(mm) LED Извор Приклучок за Внесување Volt Вати Лумен Боја Temp Dimmable LWL-A-501 90(D)x300(L) 2 x 3 W E26/E27 AC120/220 V 6 W 480lm 3000 K/6000 K Не LWL-A-502 110(D)x300(L) 2 x 5 W E26/E27 AC120/220 V 10 W 800lm 3000 K/6000 K Не LWL-A-503 150(D)x450(L) 2 x 7 W E26/E27 AC120/220 V 14 W 1100lm 3000 K/6000 K Не
Дел Нема Детални Димензија
Превозот
Ние брод на светот,освен APO/FPO.

Абажур Боја:
Црна, Сива
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
JIAKMJ
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Црна,Светло Сива
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
LWL-A-502
Извор На Светлина:
2 парчиња e27 led светлото на рефлекторите
R

Тие исто така купуваат со овој производ