.

.

Vilaxh компатибилни, Мастило Кертриџ замена За HP 178 xl 178xl Photosmart 5510 6510 7510 B109a B110a B210a 3070A 3520 Печатач

Vilaxh компатибилни, Мастило Кертриџ замена За HP 178 xl 178xl Photosmart 5510 6510 7510 B109a B110a B210a 3070A 3520 Печатач

DEN 652.00
DEN 767.52
-15 %
Количина на стоки


vilaxh компатибилни, Мастило Кертриџ 178 За Photosmart 5510 6510 7510 B109a B110a B209a B210a 3070 A 3520 Officejet 4610 4620 Печатач
Пакет Се Вклучени :
5pcs Remanufactured 178 178xl мастило касети
Компатибилни печатачи :
5510 5511 5512 5514 5515 5520 5522 5525 6510 6512 6515 6520 7510 7515 7520 B109a B109n B110a Deskjet 3070 A 3520 3521 3522 Photosmart B209a B210a B210c B210d B210e Officejet 4610 4620 Забелешка :
Ако вашиот оригинален кертриџ модел не 178 / 178xl,не купувам ова кертриџ.Бидејќи 564 ,178 и 364 се различни.Не се компатибилни.

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
мастило кертриџ 178
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
178XL
КОЛИЧИНА:
5 компјутери
178 кертриџ:
мастило кертриџ 178
кертриџ 178 Компатибилен:
5510
касети 178:
photosmart 5510
Компатибилен 178 касети:
Касети Photosmart 5510 178
Кертриџ 178:
Photosmart 6510
photosmart b110a:
cartuchos b209a
b209a касети:
3070A 3520 Officejet 4610 4620 Печатач
3070A:
Photosmart 5510 6510 7510 B109a B110a B210a B209a
Модел На Печатач:
photosmart 5510 5515 6510 B109a B109
R

Тие исто така купуваат со овој производ