.

.

Топла продажба нерѓосувачки челик Заврши Шарки за врати,Бесплатен Превозот вратата зглоб,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик, дрвена врата зглоб

Топла продажба нерѓосувачки челик Заврши Шарки за врати,Бесплатен Превозот вратата зглоб,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик,

DEN 2400.00
Количина на стоки


Ние Само Го Продаде Висок Квалитет на Вратата Хардвер За вашата Прекрасна Куќа !
Qucik Детали :
Бесплатен Превозот, бранеа од нерѓосувачки челик Заврши Шарки за дрва врата / Метална Врата, од Нерѓосувачки Челик материјал, 4*3*3
нерѓосувачки челик Заврши Шарки за врати,Бесплатен Превозот 4 инчи вратата зглоб,топката имајќи зглоб нерѓосувачки челик, без бучава зглоб, внатрешни & брава за влезна врата шарки, вратата зглоб нерѓосувачки челик
шарки 4 топката имајќи
нова врата шарки
вратата шарки и брави
хардвер зглоб
зглоб 4 инчи
внатрешни работи вратата шарки
брава за влезна врата шарки
св топката имајќи зглоб
Карактеристики :
1. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Материјал Зглоб за врата
2. бранеа од нерѓосувачки челик Заврши
3. Погоден За : Сите Видови На Дрва Врата Влезна Врата , Внатрешни Работи, Вратата..
4. Гарантниот период : 1-2 Години
5. топката имајќи шарки, префрлување флексибилност, никаква бучава, долг живот
Demensions :
Производот Се Покаже :
Предлози :
Вратата Leaf Width Врата Висина Предложи Шарки Квалитет
≤ 940 ≤1524 ( 60") 2 КОМПЈУТЕРИ
≤ 940 1524-2286 3 ЕЕЗ
≤ 940 2286-3048 4 ПАРЧИЊА

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
ЕЈ-54
Тип:
Вратата Шарки
Заврши:
бранеа од нерѓосувачки челик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Дебелина:
3мм
Големина:
4inch*3inch*3mm
Тип:
имајќи зглоб
Карактеристики:
топката лого, префрлување флексибилност, никаква бучава, долг живот
Применливоста:
Сите видови на Дрвени Врати, Внатрешни & брава за влезна врата зглоб
R

Тие исто така купуваат со овој производ