.

.

Opalite Labradorite Црна obsidian Природен камен Вода Капка Pendant Ѓердан Исцелување Чакра Реики Мода Накит Слободни Торбичка

Opalite Labradorite Црна obsidian Природен камен Вода Капка Pendant Ѓердан Исцелување Чакра Реики Мода Накит Слободни Торбичка

DEN 287.52
Количина на стоки


Материјал : Црна Obsidian , Опал , Labradorite,Сина, Жолта точка jade Махагони Далматински џаспер
Тежина : 9 g
Количина : 1pc
Камен Големина : Околу 1.0"
Сликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.
Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
33mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
NS0039
Бренд Име:
YWG Камен
Пол:
Унисекс
Функција:
лекување
is_customized:
Yes
боја:
Црна ,Сива ,Бела
Материјал:
Црна Obsidian Сино Жолта точка jade Махагони Далматински џаспер
Должина:
46cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ