.

.

Висока Точност Професионални Jeweler Дијамант Тестер Селектор За Почетниците и Експерт

Висока Точност Професионални Jeweler Дијамант Тестер Селектор За Почетниците и Експерт

DEN 492.00
Количина на стоки

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и
обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.5 оз
Пакетот вклучува :
1 * 9 V Батерија (не се вклучени) 1 * Дијамант Селектор II 1 * Носење 1 * Упатство
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.
Гаранција и Гаранција :
*12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени
и/или злоупотребени по приемот).
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Точни и веродостојни читање.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Испорака :
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. LED светло и аудио резултат показател. На црвено светло ќе се покажа и аудио индикатор ќе се огласи ?beep? ако каменот е вистински дијамант. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Детален прирачник за корисникот е вклучен во пакетот.
* Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO )
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Карактеристики :
Лесно ракување.4 во) Пакет тежина : 157g / 5.8 во) Точка тежина : 62g / 2. Ако
овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ
ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА .
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
* Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
* Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ . Едноставна калибрација на камења од различни големини. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел
број.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Исти со тестирање платформа за лабави камења.
* Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во
оригинално пакување, ако е можно).

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Тестери & Мерења
Објектот Тежина:
0.3
Бренд Име:
PHYHOO
R

Тие исто така купуваат со овој производ