.

.

Производство Прилагодено прецизност црна цинк позлатен музика жица компресија извори за продажба,индустриски компресија пролет

Производство Прилагодено прецизност црна цинк позлатен музика жица компресија извори за продажба,индустриски компресија пролет

DEN 9307.20
Количина на стоки


1.Опис На Производот
Карактеристики на црна компресија пролет :
Различни видови на индустриски компресија пролет :
1.Апликации : Шатор,Crutch,апарати за Домаќинство,Осветлување,Автомобилската, медицински уред, електроника,канцелариски материјал, играчка,smal за пролет топка пенкало,Види,итн
2.Жица со дијаметар : 0.08 mm-10мм. Кориснички
3.Материјали : усвојување на домашни и увезени swc, sus, swp, лесна челик жица, манган челик жица, фосфор бакарна жица, никел-обложено жица, поцинкувана жица, калај е оближена со бакарна жица, никел-обложено челик жица, не-магнетни не ' рѓосувачки челик жица, отпорни на топлина челик жица, дуплекс нерѓосувачки челик жица(отпорен на корозија и топлина отпорни челик жица), бронза, бакар, фосфор бакар, beryllium бакар. Легиран челик има 60 Si2 MNA, 60 Si2 CRVA, 55 Cr Si.
4.Површински третман : плоча злато, сребрена, бела, црвено жолта, сина, зелена, виолетова, црна, итн., сол спреј тест повеќе од 100 Х Изглед убава и светла.
5.Квалитет : добра цврстина и отпор со долг животен век,со ROHS,SGS,Дофат, Бирото,Veritas стандард.
2.Производ Покажува :
Индустриски компресија пролет
Други калеми stell извори компресија извори за вашиот референца :
Други компресија извори за вашиот референца :
3.Фабриката Проток :
4.Фабриката Сертификати
5.Плаќање Merthod S и shpping начини :
6.Finewe е Клиенти :
7.Контакт со нас на :
Следните deteails се потребни за еден цитат :
На catalouge ќе бидат испратени до вас, ако ви е потребно^.^
Ви благодариме за вашето време!

DIY Материјали:
Металугрија
Стил:
Серпентина
Оптоварување Тип:
компресија
Број На Модел На:
ПРЕПРАТЕНА-SP14058
is_customized:
Yes
Материјал:
Музика Жица
Употреба:
серпентина пролет
Жица со дијаметар:
0.7 mm
Должина:
16.70mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Калеми:
7
Место на Потекло:
Fujian, Xiamen
Употреба:
Индустриски компресија пролет
Материјал:
Нерѓосувачки челик 302,316,304
Површински Третман:
Црна, Никел,Цинк(Како на вашите барања)
R

Тие исто така купуваат со овој производ