.

.

Висок Квалитет на Оригиналниот Пренос на Сечилото Компатибилен За остри MX3500N MX4500N MX5500N MX6200N 7000N

Висок Квалитет на Оригиналниот Пренос на Сечилото Компатибилен За остри MX3500N MX4500N MX5500N MX6200N 7000N

DEN 576.00
Количина на стоки

Висок квалитет на Пренос на Сечилото Компатибилен За остри MX3500 N MX4500 N MX5500 N MX6200 N 7000 N
Пакување : неутрален
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

боја:
Други
Број На Модел На:
MX3500N
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ