.

.

Фабриката директно продажба Свадба корист 20PCS/МНОГУ подарок томбола роденден був во облик на keychain Услуги

Фабриката директно продажба Свадба корист 20PCS/МНОГУ подарок томбола роденден був во облик на keychain Услуги

DEN 1546.00
DEN 1680.00
-8 %
Количина на стоки

Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.) Пакет Големина : 18cm x 21cm x 21cm (7. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.27 во) Ние исто така снабдување други слични предмети, како следново :
Изјава :
СИТЕ ПОЛИЊА СЕ ЗА DIY,ПА PLS ИМАЈТЕ ТРПЕНИЕ КОГА СОБРАНИЕТО,НИЕ НЕМА ДА ПРИФАТИ НИКАКВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, БИДЕЈЌИ САМО ЧУВСТВО НЕВОЛЈА, КОГА СОБРАНИЕТО.
5)Контактирајте со нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор.00 /многу
20 парчиња / многу
. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Фабриката директно продажба Свадба корист 20 PCS/МНОГУ подарок томбола роденден був во облик на keychain Услуги Настан & Партија Предмет Тип : Партија Корист Тип : Настан & Партија Обезбедува Место на Потекло : Жеџијанг во Кина (Копно) Повод : Свадба, свадбен подарок : партија корист облик : був апликација : keychain материјал : флексибилни гума тема : љубов
Овој сериозен сандала знае како да се забавуваат! Фатат за бизнис од отворањето на вашите омилени пијалоци,
Боја : како на сликата : како на сликата
големина : 12x6cm
Тежина (вклучувајќи пакување) : 50g/парче
Олово време : 2-3 дневна
вистински производ фотографии подолу
Пакување Детали Единица Тип : многу (20 парчиња/многу) Пакет Тежина : 2.затоа што ние ќе направиме се што можеме за да се реши проблемот.ви благодариме на соработката.00 /многу
10 парчиња / многу
Нови пристигнување 20pcs/многу свадба подарок Авион Багаж Ознака во Подарок Кутија US$ 39.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 2-4 работен ден по исплата потврди.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност. Клиентот е одговорен за враќање.ви благодариме!!!
Флип-Flop Багаж Ознака Корист US$ 20.ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА СОРАБОТКАТА.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Матура,Свадба & Ангажман,Свадба,Децата Ден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
WW
Материјал:
Силикони
Тип:
Животно Три-парче Комплет
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ