.

.

На eurygaster furu прилагодливи длабоко V деколте, секси чипка притисни до плус големина на жените тенка голема градник долна облека секси градник барови висок квалитет

На eurygaster furu прилагодливи длабоко V деколте, секси чипка притисни до плус големина на жените тенка голема градник долна

DEN 648.00
DEN 810.24
-20 %
Количина на стоки


големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Чаша Големина:
Б, Ц
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Unlined
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени
Број На Модел На:
36298511511
Бренд Име:
fatimu
Куп дебелина:
тенка чаша
облека дизајнерски детали:
Вез
hasp ред:
пет ред hasp
Сезоната:
Пролет
Важат за:
младите жени
Градник Стил:
u
класификација на ткаенина:
чипка материјал
R

Тие исто така купуваат со овој производ