.

.

Висок Квалитет Сина Howlite Монета Форма Полу-скапоцени камења Spacer Монистра 16 инчен 5PC/многу Бесплатен Превозот

Висок Квалитет Сина Howlite Монета Форма Полу-скапоцени камења Spacer Монистра 16 инчен 5PC/многу Бесплатен Превозот

DEN 1189.00
DEN 1279.20
-7 %
Количина на стоки


Висок Квалитет Neatural Тиркизна Круг Монистра , Фацетирани Диско Топка Монистра За Изработка На Накит ! Бидејќи тоа е природно , така што некои од монистра има природни црна вени на тоа ! Големина : 4x2 мм Должина : 16 Инчен ќе добие 5 Насоки За оваа цел !
САД $ 10.65-11.80 /парче US $ 42.85 /многу US $ 21.98-24.38 /парче US $ 48.85 /многу US $ 36.85 /многу
САД $ 18.68 /многу US $ 28.68 /многу US $ 33.86 /многу US $ 16.80 /многу US $ 13.65 /многу
САД $ 63.78 /многу
САД $ 28.86 /парче US $ 38.68 /многу US $ 47.57 /многу US $ 47.57 /многу
САД $ 42.68 /многу US $ 63.78 /многу US $ 24.67 /многу US $ 36.85 /многу US $ 42.68 /многу

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
изработка на накит
Објектот Тежина:
15g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Ainicin
боја:
Сина
Големина:
2 x 4mm
materila:
ТИРКИЗНА
Обликот:
Монета Форма
користат за:
Накит Одлуки , DIy
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4
R

Тие исто така купуваат со овој производ