.

.

Свадба beaded кристал appliques patch за свадба фустани WDD0138

Свадба beaded кристал appliques patch за свадба фустани WDD0138

DEN 4774.08
Количина на стоки


Кодот
WDD0138
Материјал :
Кинески одделение А rhinestones, стакло
Големина
9.5 см ширина x 17.3 см висина
Боја :
како слика прикачена
Technic :
beaded со железо на поддршка
пакување
30pcs по пакет
Употреба
Свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
MOQ
1 пакет (30 парчиња)
Превозот :
(DHL, UPS-от, FEDEX 3-8 дена)
По продажбата на
Замена прифатени за квалитет проблем. Купувачите плаќаат за товарни на враќање. Замена не се прифатени ако нема квалитет проблем.
NBL Облека Додаток кој се специјализира во облека, додатоци како beaded закрпи, чипка, јака, beaded кроење, појас, се отстранува со rhinestones, brooch, батон, тока..итн. Ние сме професионални и имаме повеќе од 20 години искуство. Нашите производи се извезуваат во земјите од целиот свет. Имаме професионален тим. Висок квалитет е загарантирана и задоволен по продажбата на услугата е обезбедена.

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно изработени
Техника:
Beaded
Големина:
9.5cm width x 17.3cm height
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
WDD0138
боја:
како слика прикачена
Употреба:
свадба фустан, вечер фустан, headband, торба..итн.
Пакување:
30pcs по пакет
Минималната Количина:
1 пакет@
Материјал:
Кинески одделение На кристал, стакло
превозот:
UPS-от, FEDEX, DHL(3-8 дена)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ