.

.

Трговија на големо/мало, бесплатен превозот, 6 парче сет украсување устата украсување алатки колачиња бисквити од не ' рѓосувачки челик -наплатен

Трговија на големо/мало, бесплатен превозот, 6 парче сет украсување устата украсување алатки колачиња бисквити од не ' рѓосувачки

DEN 343.00
DEN 451.20
-24 %
Количина на стоки

детали за производот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Број На Модел На:
g
Бренд Име:
FANYI
Комплет Број:
6-8
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
R

Тие исто така купуваат со овој производ