.

.

Бесплатен превозот 6pcs многу CY-25B Топката трансфер на рициново лого,CY25B студ планината 25kgs / 30kgs капацитет

Бесплатен превозот 6pcs многу CY-25B Топката трансфер на рициново лого,CY25B студ планината 25kgs / 30kgs капацитет

DEN 1884.00
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.18 /5pcs
$7.33 /4pcs
$0.88 /peice
$2.7 /парче
$3.69 /4pcs
$4.4 /10pcs
$2.7 /пар
$2.7 /peice
wy-приклучок-крај
Најголемата Топката Пренос на Единици stocklist снабдувачот во Кина Повеќе од 30 distrbutors во Кина и во странство Прилагодено дизајн и производство на достапни Акции за популарни модели Над 300 модели за избор
================================================================
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
1) Aliexpress Стандард Превозот е испраќање со авион Пост, тоа може да потрае 20-30 дена да ја прими пратката. Ние ќе го организира парцели да складиште на секој понеделник / среда / петок. Aliexpres Премиум Превозот е испраќање од експрес локација за подигнување на курирска
2) Превозот цена (исто така бесплатен превозот) НЕ вклучува можно увоз царина или ДДВ должност во вашата дестинација.
Како сугестија, ако постои висока даночна стапка во вашата локална, А li Express Стандард Превозот можеби е подобро да се намали даночното (но не и вети без данок ) . Превозот со Ali Express Премиум Превозот / Федекс / UPS / EMS ќе се наплаќа стандардна даночна стапка од страна на царинската управа за вас.
================================================================
Забелешките на Бесплатен Превозот :
Поради различни области се во различни курир такса стапки.
Ние може да не се на испраќањето на пратката што сте ја избрале,и ние ќе го избере една од најевтиниот цена курир од UPS-от,DHL,TNT,Fedex или ЕМС.
КИП-25 B Топката трансфер на рициново лого, 25kgs / 30kgs капацитет
Како да се уредување и инсталирање на топката пренос на единици?
Постојат различни уредување начини за да ги собере за различни движат барања :
Постојат различни модели на BTU за изборот :
Типични апликации апликација во производни линии :
Типична примена во воздухот товар стоки ракување :
Топката пренос на единици табела Меѓународниот Аеродром во Дубаи

Тип:
Прозорецот Ролки
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
КИП-25B
Бренд Име:
AHCELL
Главната Топката Големина:
25mm
Вчитување капацитет:
25kgs
Beaking капацитет:
30kgs
Нето тежина:
0.18 килограми
Преглед Големини:
види цртање
Примена:
пренос на маса,аеродром,линија за производство
Функција:
25kgs евтини топката единица
R

Тие исто така купуваат со овој производ