.

.

HIWIN MGNR 1750mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 1750mm HIWIN MGR9 линеарна водич железнички од тајван

DEN 6024.00
Количина на стоки


Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга.можеме да го прифатиме 30 Попуст по наредби.Ако не се итни нашите производи.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас.Сепак,треба teel мене вашата e-mail адреса. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.може да се купи воздух mail.EMS како express ,
ако имате било какви посебни барања за компанијата од експрес, ве молиме да ни каже.така имаме најдобрите превозот цена. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Враќање За Замена или Рефундирање
Вашето задоволство е од суштинско значење за нас.ние можеме како што rquest. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .и ние сме многу среќни да се направи линеарна водич многу се вклопуваат со вас.

Водич Ширина или Дијаметар:
9
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ