.

.

Година Нови Пристигнување Мода Големи Имитација Бисер Бел Камен Earring Ѓердан Сет

Година Нови Пристигнување Мода Големи Имитација Бисер Бел Камен Earring Ѓердан Сет

DEN 345.00
DEN 383.04
-10 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring и нараквица
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
ANKUN
Материјал:
Акрилик
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
АК-ST-1090
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ