.

.

бесплатен превозот 280S Lead-free Двојно дигитални Лемење Тенџере Лемење Лемење Desoldering Бања 280*200*45mm 21.2 KG 2000W YSF-1000

бесплатен превозот 280S Lead-free Двојно дигитални Лемење Тенџере Лемење Лемење Desoldering Бања 280*200*45mm 21.2 KG 2000W YSF-1000

DEN 11039.52
Количина на стоки


2000 W Температура спектар 0-400 целзиусови степени степен Топење калај количество 21.2 KG Extemal димензија 536*285*120 Едб тенџере големина 280*200*45

Излезна Моќност:
2000W
Излезна Температура:
0-600℃
Текст Voltagle:
220v
Димензии:
280*200*45
Број На Модел На:
280S
Стопена калај содржина:
21.2 KG
R

Тие исто така купуваат со овој производ