.

.

Фабриката за директна продажба 18W RGB Par 56 RGB led базен fiberglass 252pcs led 12v лер подводни светилки,бесплатен превозот

Фабриката за директна продажба 18W RGB Par 56 RGB led базен fiberglass 252pcs led 12v лер подводни светилки,бесплатен превозот

DEN 3264.00
DEN 3840.00
-15 %
Количина на стоки

00 /парче
Фабриката за директна продажба 35 W RGB вградени led базен светлина 35 W558pcs) подводни базен светлина Со далечински управувач US$ 150. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Гаранција
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).00 /парче
Фабриката за директна продажба 25 W RGB вградени led базен светлина 25 W*(354pcs) подводни led базен светлина US$ 143. Ние само враќање на објектот цена, не вклучувајќи го и оригиналот на превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ако имате било какви прашања или поддршка потребни од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа бизнис време
Како нов член,јас ќе дадам се од себе за мојот клиент,па ако имаш било каков проблем,ве молиме кликнете на "барај прашање",јас сум многу мило да го побара вашето прашање и да го реши вашиот проблем
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка НСД на 5. Прозрачна Флукс : 1200 LM
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Животниот век : 50000-60000 часа
6.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.00 /парче
Фабриката за директна продажба 18 W RGB Par 56 лер подводни светилки базен светлина 252pcs led,бесплатен превозот
Спецификации :
1. Димензија : 178x114mm
7 . Секоја наплата или замена ќе биде направен по returnned објект пристигне нас.
Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, така што може да се надоврзе. Влезен Напон : 12 V
4.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.00 /парче
Фабриката за директна продажба 12 W RGB вградени led базен светлина 12*(1 W)компјутери подводни базен светлина Со далечински управувач US$ 140. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси.И одговор на вашите повратни информации на. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Емитуваат Боја : RGB
5 .
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.00 /парче
Новиот 2014 Единствена светла боја ip68 LED базен светлина 12 V и луз де ла базен басен PAR56 72 W(24*3 W),бесплатен превозот САД$ 128. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Тип На Објект:
Подводни Светилки
Бренд Име:
LUALS
Карактеристики:
12v лер подводни светилки
Тело Материјал:
Стакло
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Примена:
Базен
сертификација:
CE,FCC,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Напон:
12V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP68
Број На Модел На:
led став базен басен
Led количина:
252pcs
димензија:
178*114mm
Апликација на методи:
базен fiberglass
Опсег на примена:
led став базен басен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Wattage:
18W led swimming pool light
R

Тие исто така купуваат со овој производ