.

.

HIWIN MGNR 500mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

HIWIN MGNR 500mm HIWIN MGR15 линеарна водич железнички од тајван

DEN 2040.00
Количина на стоки


Ако ви се враќаат или размена на линеарни водич или додатоци, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална, непроменети и во прилог.
Можете да го направите на плаќање онлајн со кредитна,
исто така можете да ја испратите на нашата сметка во банка од страна на ТТ или Western Union.UPS-от,FEX и така натаму) е многу скапо,ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме да ми даде вашата exactitude големина и детали, кога прави нарачка .Ако не се итни нашите производи.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување линеарна водич за вашата специјална машина е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.Ние би сакале да испратите линеарна слики на вашата e-mail пораката пред испраќање на стоката,така што би можеле да утврдат ѓубре не ви се допаѓа и да се направи линеарна водич совршен кога ќе го добиете fresses.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,ние би сакале да разговараат за проблемот и да најдат најдобар начин за нас. Обидете се на вашиот линеарна водич што е можно поскоро, без отворање .
Молиме забележете : Нашите производи се 100% HIWIN линеарна водич од тајван.ние може да направи најдобро за вас
3.
- Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже.ние можеме како што rquest.Некои линеарна упатството треба peticoat ,ние, исто така, ги продаваат, ние може да ви даде најдобри и omnibearing услуга. 100% Попуст по наредби. Сепак, важно е да се напомене дека нашите линеарна водич се orginal за цел, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат.Trademanager : cn1000485769 2.кога ви требаат нашите производи итна.така имаме најдобрите превозот цена.Линеарна водич не се некои додатоци како што се линеарни, glib е за една линеарна водич( блок) само.Тоа е десно.
Ние би сакале да избор на курирската служба DHL .Како имаме долгорочна соработка на логистика .
Кога ќе го добиете на стоки, ве молиме дајте ни повратни информации, така што можеме да направиме некои корекции и да се обезбеди подобра услуга. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.
- Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. ние имаме многу стока акции ,ние ја испорача стоката треба 3-7 работни денови,ве Молиме љубезно се организира вашата цел однапред!
2. испорака : 1. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека линеарна водич е направен за да вашиот o rder спецификации.

Водич Ширина или Дијаметар:
15
Водич Должина:
100mm-6000mm
Број На Модел На:
MGN
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ