.

.

(50pcs/многу) KF126 3Pin PCB Завртка Terminal Block Конектор KF126-3P теренот:5.08 MM/0.2 инчи Зелена 5mm KF126 3Pins

(50pcs/многу) KF126 3Pin PCB Завртка Terminal Block Конектор KF126-3P теренот:5.08 MM/0.2 инчи Зелена 5mm KF126 3Pins

DEN 221.00
DEN 232.32
-5 %
Количина на стоки


(50pcs/многу) KF126 3 Pin PCB Завртка Terminal Block Конектор KF126-3 P теренот : 5.08 MM/0.2 инчи Зелена 5mm KF126 3 Pins
За PCB Завртка Конектор :
KF126 2 Pin Конектор :

Бренд Име:
DANSA
Број На Модел На:
KF126 3P
Тип:
Splice
Тип На Код:
L05 PCB Завртка Конектор
R

Тие исто така купуваат со овој производ